• Najbolja cijena
  • Nedavno
10/100M 4TX + 1FX SC Vlakna Luke, Multimode, 1310nm, 2km, Ethernet Prekidač

10/100M 4TX + 1FX SC Vlakna Luke, Multimode, 1310nm, 2km, Ethernet Prekidač

 
KM 225.00

Količina robe
Dostupno


10/100 M 4 TX + 1 FX SC Vlakna Luke, Multimode, 1310nm, 2km, Ethernet Prekidač
Model : PRVAKA-GY104 Niz
Pregled
PRVAKA-GY104 Niz unmanaged Ethernet Po E prekidač je osmišljen za ojačan industrijske okruženju. koja pruža brzo i stabilno medija pretvaranje između 10/100 Base T(X) i 100 Base FX. To također zadovoljava potrebe daljinu, srednje brzine, i širom prijenos.
Sa širok niz operacija temperatura, aluminijske legure oklop i druge odličan industrijske-razredu dizajn protiv vibracije i šok može zadržati svoje industrijske automatika aplikacija je radio neprestano u različitim teška okruženja.
Karakteristike 4 10/100 Base-TX i 1 100 Base-FX tanjir luku 20 KM za Jedan Način / 2 KM za Multi-Mode Vlakna Tanjir Luku 10/100 M auto-pregovaranja , Pun/Pola dupleks mode, auto-MDI-MDI-X Terminal Blok Moć Ulaz za Industrijske Prijavu. Super munje zaštitu, IP40 zaštitu Odličan vrućine eliminacije bez hlađenje fan Višak dvojno DC moć ulaza -40 C-85 C operativni temperatura domet DIN-Ogradu/ Wall-spremaju se i Desktop Installatio
Tehnički Indeksa
Parametar
Specifikacije
Prekidač Nekretnine
M a C Sto Veličine : 2 K
Paket Tampon Veličine : 6 KX64bit
Obradu Tip : Prodavnicu i Naprijed
Zamjenu Osobine : 148800pps (100 MILIONA)
Fizicke Karakteristike
Stanovanje : Aluminijske Legure materijal sa IP40 Zaštitu
Dimenziju : 138mm(Ne) X 112mm(P) X 60mm(H)
Težine : 640g
Instalaciju : Din-Ogradu spremaju, Zid spremaju
Interfejsa
4 RJ45 Luke
Skladu sa IEEE802.3, IEEE802.3u, 10/100 Base-T(X)
10/100 Base-T(X) auto pregovaranje brzinom
Pun/Pola dupleks mode
Auto MDI-MDI-X povezanost
I do 100 METARA Mačka-5 prijenos udaljenost
1 Vlakna Luku
Skladu sa IEEE802.3u, 100 Base-FX
Kurs : 100 Mbps
Talasna dužina : 1310nm/1550nm
Da 2 Km prijenos udaljenost s multi-mode
Do 20,40 km,60,80km prijenos udaljenost s jednim mode
SC/ST/FC interfejsa opcija
Moć
Ulaz Napon : 24 VDC(18-36 VDC) , Višak dvojno ulaza
Ulaz Trenutni :
Preopterećenje Trenutni Zaštitu : Prisutan
Obrnuti Polaritet Zaštitu : Prisutan
Višak Zaštitu : Prisutan
Veze : 1 skinuti 6-pin terminal blokova
Okoliš Granica
Operativni Temperatura : -40 C-85 C
Skladište Temperatura : -40 C-85 C
Okolne Relativna Vlažnost : 5%-95% (non-condensing)
Odobrenja
Sigurnost :
UL 60950-1
EMI :
FCC Dio 15 Subpart B Razreda JE,EN 55022 Klasi
HITNA :
• EN61000-4-2 (ESD) , Nivo 3
• EN61000-4-3 (RS) , Nivo 3
• EN61000-4-4 (EFT) , Nivo 3
• EN61000-4-5 (Udar), Nivo 3
• EN61000-4-6 (CS) , Nivo 3
• EN61000-4-8, Nivo 3
Šok : DONESE 60068-2-27
Besplatan Pad : DONESE 60068-2-32
Vibracije : DONESE 60068-2-6
EMI : FCC Dio 15 Subpart B Razreda JE, EN 55022 Klasi
Industrije : IEC61000-6-2
Ogradu : EN50155, EN50121-4
Saobraćaj : NEMA TS-2
Garancija
5 godina
Kontakt Informacije :
Kontakt Osoba : Lydia Lija.
Skype : elinkchina003
Mafija : +86 139 2652 2845(Whats App)
Tel : +86 755 83128674


Karakteristike ponude

:
cne-prvaka
:
PRVAKA-GY104
Podaci Stopa:
10/100M
konektor:
1xSC + 4xRJ45
Vlakna Tip:
Multimode
Prijenos udaljenost:
2km
Talasnu dužinu:
1310nm
Instalaciju:
DIN-Ogradu spremaju se i Zid spremaju
Moć doprinos:
24VDC
Garancija:
2 godine
Certifikat:
CE, RoHS, FCC
Radi temperatura:
-40°C u +80°C

Slične ponude