• Najbolja cijena
  • Nedavno
10/100/1000Mbps 1 FX + 2TX POE+ moć: nivou od 25,5 W, SFP Mjesto, excl. SFP modul, Industrijske PoE Medija Pretvarač

10/100/1000Mbps 1 FX + 2TX POE+ moć: nivou od 25,5 W, SFP Mjesto, excl. SFP modul, Industrijske PoE Medija Pretvarač

 
KM 270.00

Količina robe
Dostupno


10/100/1000 Mbps 1 FX + 2 TX POE+ moć : nivou od 25,5 W, SFP Mjesto, excl. SFP modul, Industrijske Po E Medija Pretvarač
Model : PRVAKA-GYP002 G Niz
Pregled
PRVAKA-GYP002 G je 2-luke unmanaged Industrijske Po E Prekidač podršku Po E na luku 1-2. Ovo prekidače su klasifikovani kao izvor energije opremu (PSE), i kad se koristi na ovaj način osigurati da IEEE 802.3 os 15.4 watts (ili IEEE 802.3 na nivou od 25,5 watts) skladu sa moćima uređaje (Pd), eliminiše potrebu za dodatne instalacije. U PRVAKA-GYP002 G converters podršku IEEE 802.3/802.3 u/802.3 x sa 10/100 M/1000 M, pun/pola kuca , i MDI/MDI-X auto-osjećam, pruža potpunu rješenje za tvoje industrijske Ethernet mreže. Pored toga, ugrađeni relej upozorenje funkcije upozorenja mreže inženjeri kada struje ili luku slomi desiti.
Karakteristike Skladu da IPI 802.3 10 Base-T,IEEE802.3u ,100 Base-TX/FX , 1000 Base-TX/FX Pružiti singlemode /multimode optički luku i 10/100/1000 M RJ45 luke, podršku za Punu/pola dupleks mode i auto MDI/MDI-X veza Skladu da IEEE 802.3 os/u, da daju struju za IP kamere preko Ethernet Dinamika je DOVELO pokazatelj, prikazati trenutni operativni status, pružajući jednostavno voznom stanju, i popravljala maltene Usvojiti IEEE 802.3 x Standard pun-dupleks protok kontrolu ,sa standardnim dupleks Backpressure protok kontrolu -40 C da 80 C operativni temperatura domet Dizajnirana za industrijske aplikacije. IP40 zaštitu, Aluminijske Legure
Tehnički Indeksa
Parametar
Specifikacije
Standard
IEEE 802.3 za 10 Base-T
IEEE 802.3 u za 1000 Base-TX i 1000 Base-FX (gb / s Ethernet)
IEEE 802.3 x za kontrola Protoka
IEEE 802.3 os Po E specifikacija (do 15.4 Watts po luci za P. S. E.)
IEEE 802.3 u Po E specifikacija (do nivou od 25,5 Watts po luci za P. S. E.)
RJ45 Luku
2x10/100/1000 Base-T, Auto-pregovaranja, Pun/Pola Kuca, Auto-MDI/MDIX, na bakar kabel cat5 sa operacijom udaljenosti manje od 100 metara.
Vlakna Luke
1x1000 Base-FX luke (SC/ST/FC/LC/SFP veza, slobodni)
Prijenos
Uvrnuti par : 100 M (Standard CAT5/CAT5e kablovsku)
Multi mode vlakna : 850nm, 550 miliona
Jedan način vlakna : 1310nm, 20/40/60
1550nm, 20/40/60/80/100/120 km
Talasnu dužinu
850nm, 1310nm, 1550nm
Moć Ulaz opcije
Ulaz Napon : 48 V DC (46~50 VDC) ,Višak energije doprinos
Preopterećenje Trenutni Zaštitu
Podrške dvojno moć pojačanje
Podrške dvojno moć alarm doprinos
Veze : 6 pin terminala
Okoliš Granica
Operativni Temperatura : -40 C da +80 C
Skladište Temperatura : -45 C da +85 C
Relativna Vlažnost : 5% na 95% (non-condensing)
Mehanički Dimenziju
Dimenzije : 61 x 120 x 140 mm
Kuća Zaštitu : IP40 zaštitu, Aluminijske Legure
Instalaciju : DIN-Ograde, ili zid spremaju
Težine : 730g
Odobrenja
EMI : FCC Dio 15 Subpart B Razreda JE,EN 55022 Klasi
HITNA :
• EN61000-4-2 (ESD) , Nivo 3
• EN61000-4-3 (RS) , Nivo 3
• EN61000-4-4 (EFT) , Nivo 3
• EN61000-4-5 (Udar), Nivo 3
• EN61000-4-6 (CS) , Nivo 3
• EN61000-4-8, Nivo 3
Šok : DONESE 60068-2-27
Besplatan Pad : DONESE 60068-2-32
Vibracije : DONESE 60068-2-6
Kontakt Informacije :
Kontakt Osoba : Lydia Lija.
Skype : elinkchina003
Mafija : +86 139 2652 2845(Whats App)
Tel : +86 755 83128674


Karakteristike ponude

:
cne-prvaka
:
PRVAKA-GYP002G-SFP
Podaci Stopa:
10/100/1000Mbps
poe moć:
Nivou od 25,5 W
konektor:
2xRJ45, 1xSFP
Vlakna Tip:
Jedan Mode
Prijenos udaljenost:
20KM
Instalaciju:
DIN-Ogradu spremaju se i Zid spremaju
Moć doprinos:
48VDC(48~60V DC)
Garancija:
5 godina
Standard:
IEEE802.3at
Certifikat:
CE, RoHS, FCC

Slične ponude